Skip to content

Большой теннис

Главная - Новости - Що варто пам’ятати перед купівлею квартири в Києві на Борщагівці та їх ціни (GoldTown)


Що варто пам’ятати перед купівлею квартири в Києві на Борщагівці та їх ціни (GoldTown)
Новости - Новости спорта
11.08.2022 10:25
купити квартиру в Києві на БорщагівціНапевно, будь-яка свідома людина мріє одного разу придбати собі затишний будиночок у найбільш відповідному районі. Часта мінливість настрою практично будь-якого ринку нерухомості, певною мірою, створює складність пошуку відповідного варіанта. Столиця України не є винятком. Щоб успішно купити квартиру в Києві на Борщагівці, слід брати до уваги кілька основних рекомендацій. Подібні маніпуляції потрібні для того, щоб уникнути давно відомих помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору Насамперед, це важливо для покупця, адже його сторона схильна до ризику найбільше.

Питання підбору першого комфортного житла

У великих містах, так звані «гостинки» вже звичні. Їх створили, перш за все, для працівників промислових підприємств і надавали як тимчасове житло. У наші дні нерухомість такого роду вже не будують, з тієї причини, що це заборонено спеціальними будівельними нормами. Квартири-студії виступають достатньо актуальним вибором, оскільки це найбільш доступний спосіб раціонально використовувати порівняно невелику житлову площу. У більшості випадків, у подібних квартирах є вражаючі панорамні вікна, що візуально збільшує загальну житлову площу, а також відсутні перегородки у квартирі. Вартість такого житла набагато менша традиційної квартири, що підвищує популярність даного вибору. Сьогодні існує можливість знайти на ринку і квартири-студії не тільки маленькі, а й порівняно великі.

У Києві зустрічається кілька основних варіантів житла:

  1. Відомі всім «Хрущовки» – житло більш меншого обсягу, але доволі функціональні.
  2. «Сталінки» представляють собою квартири, що відрізняються від комунальних зручностями, підвищеною різноманітністю планувань і наявністю багатьох просторих кімнат.
  3. Поширені так звані «малосімейки» не дуже великі за площею, в яких іноді передбачена кухонна ніша.
  4. В дворівневих квартирах часто другий ярус вміщує лише спальне місце.

Безпосередньо придбання смарт-квартири приховує у собі досить високу вигоду не лише на стартовому етапі. До того ж, грошові витрати на платежі комунальникам будуть у кілька разів нижчими в квартирі-студії, ніж навіть традиційному однокімнатному аналозі. Максимальна зручність життя в такій квартирці гарантується одній людині. Навіть маленька родина з двох людей вже буде тіснитися в настільки компактному просторі.

Агенція з нерухомості допоможе знайти вихід з ситуації

Практично завжди можливі деякі відмінності в реальних даних і тих, які вказані у договорі. Сюди входить невірна поверховість будівлі, квадратура, або навіть ціна. Варто заздалегідь перестрахуватися, оскільки так виникає серйозний ризик втрати грошей.

Визнання угоди неправомірною може стосуватися абсолютно будь-якої процедури з купівлі нерухомості. Деякі поширені ризики можна зменшити шляхом попереднього вивчення повноважень продавця, або людини що представляє його особу. Перевірка всієї документації є обов'язковою.

Після підписання договору, продавець нерухомості може не до кінця виконати передачу майна покупцю. Слідкувати за виконанням кожного із зазначених пунктів акту передачі особливо важливо. Інакше, майно могло бути передано третій особі, і покупцеві буде не так просто його повернути. Якщо продавець раніше передав майно третій особі з правом власності, потрібно буде використовувати послуги спеціалістів з його повернення. Нескладно здогадатися, що це тягне за собою втрату часу та грошей.

Як можна зрозуміти з вищесказаного, важливо мати базову підкованість в юридичних моментах. Придбати свою квартиру чи будинок у прекрасному Києві завжди можливо. Крім того, це стане прекрасною інвестицією у власне майбутнє.

 


Читайте:


Хроника событий:

Шараповой «светит» встреча с Сереной

News image

Россиянка Мария Шарапова начнет выступление на Уимблдоне матчем с украинкой Катериной Бондаренко, а уже в 4-м круге ей...

Авторизация