Skip to content

Большой теннис

Главная - Новости - Пластична операція Рівне. Оториноларингологія: викривлення перегородка носа. Вартість за операцію


Пластична операція Рівне. Оториноларингологія: викривлення перегородка носа. Вартість за операцію
Новости - Новости спорта
07.12.2021 20:02
викривлення перегородка носаЯк кажуть у людей “Гарна дівчина, як у лузі калина”. Тобто необхідно наглядати за собою. Центр лікаря Тарасюка один з кращих в регіоні. Ключовими спеціалізаціями тут являються:

- Хірургія;

- Класичні, апаратні, лазерні косметологічні процедури та дерматологія;

- Ін’єкції краси: мезотерапія, плазмоліфтинг та плазмофілінг, інше.

Розглядаючи  пластичну, лазерну, загальну ендоскопічну та дитячу хірургію, вона поділяється на категорії:

- Пластична хірургія це: ринопластика, викривлення перегородка носа, зменшення грудей, пластика обличчя, пластика вух, кругова блефаропластика, пластика живота, ліпосакція ніг, пластика об’єму голені, лікування гінекомастії, ліпофілінг, пластика в інтимних зонах;

- Лазерна хірургія це: лікування храпу, лікування хронічних ринітів, лікування хронічного тонзиліту;

- Загальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатричні операції з приводу лишніх кілограмів;

- Хірургія для маленьких пацієнтів це: виправлення фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.

Також у клініці займаються діагностикою та лікуванням в сфері оториноларингології: лікування риніту, видалення кист гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів.

В переліку медцентрів ”Медичний центр лікаря Тарасюка” розташований серед лідерів. Все це завдяки ознакам, тобіж плюсам, які у лікарів є:

- Наявність якісних професійних технологічних апаратів. Технологічність дозволяє вирішувати роботу будь-якої степені складності. Задачіпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей тіла виконуються акуратним чином;

- Встановлені нові лазери, а також ендоскопічна техніка, яка має найвищу точність і функціональність;

- У клініці хірургічні способи комбінуються з прогресивною косметологією, що дає можливість прибрати появу травм, формувати комфортні умови під час операції.

Лікарі використовують професіональний підхід на будь-яких періодах роботи, йдемо назустріч та маємо високі моральні стандарти. Це стосується будь-якого етапу під час співпрацювання з медичним центром ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”, розпочинаючи від звернення в “Медичний центр лікаря Тарасюка”.

Коли комусь необхідна якась з вищенаведених послуг або якась інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/lazerna-khirurhiia/lazerne-likuvannia-khronichnoho-tonzylitu”>лікування тонзіліту</a>, то в медцентрі будуть раді вам допомогти. Лікують найкращі фахівці в своїй області.

 

Зв’язок з ”Медцентром лікаря Тарасюка” можна встановити можна:

Прийшовши у клініку по місцезнаходженню: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, пров. Хутірський, 5;

Зв’язавшись за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши у Вайбер чи Ватцап;

Написавши листа на e-mail — Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ;

За допомогою соцмереж — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.

 


Читайте:


Хроника событий:

Уверенно отыскать инструменты для теста: советы специал

News image

От посуды многое зависит. Оригинальное, неповторимое застолье предоставит удовольствие, подымет настроение и аппетит е...

Авторизация