Skip to content

Большой теннис

Главная - Новости - Процентні депозити: що краще пам’ятати?


Процентні депозити: що краще пам’ятати?
Новости - Новости спорта
15.10.2021 10:13
процентні депозитиДепозитні внески представляють собою безперечно саме той фінансовий інструмент, який встиг заволодіти популярністю в житті багатьох громадян. Однак варто враховувати, що видів депозитів на сьогоднішній день існує чимало і кожен з них відрізняється власними перевагами. Як зорієнтуватися в океані банківських пропозицій, обрати депозити в банках України? Далі ми постараємося трохи розкрутити процентні депозити, можливо, для декого незнайому тему.

Як правило, депозити поділяються на два типи

Депозит на певний термін, покладений під відсотки, які вносяться на певний період зберігання та повністю вилучається після закінчення заданого терміну.

Вклад до запитання – це депозит без конкретного зазначеного терміну зберігання.

Ставки по депозитах на сьогодні та види збережень

Відштовхуючись від двох основних категорій депозитів, про які ми говорили вище, практично будь-який банк пропонує свої види такого роду вкладень.

Найбільш популярні з пропонованих банками варіантів депозитних внесків:

  1. Депозити валютного виду — вклади є можливість відкрити не тільки в гривневому вигляді, а й в іншій зручній для клієнта валюті. У випадку раптового падіння курсу гривні такий вид внеску включає збереження активів клієнта.
  2. Депозит, який дає змогу конвертувати кошти практично в будь-яку валюту, носить назву мультивалютного.
  3. Депозит металевого характеру представляє собою свого роду екзотику і відрізняється тим, що надходження коштів проводиться не лише в рамках процентної ставки, але й ціни дорогоцінних металів.

В переліку звичних варіантів вкладів присутній ощадний депозит, який передбачає стартові умови та невелику відсоткову ставку. В досить багатьох банківських установах нараховані відсотки додаються до головної суми яка лежить на рахунку, чим призводить до збільшення активу. Отримана сума нараховується на основний рахунок при подальшому нарахуванні відсотків.

Для накопичення певної суми грошей найбільш доречним буде депозит накопичувального виду. Даний вид депозитного внеску регулярно поповнюється і найбільш підходящий при наявності бажання придбати житло чи транспортний засіб.

Якщо є потреба щомісячного зняття певної суми грошей прийнятним дубе розрахунковий депозит. До прикладу, щомісяця на картку клієнта банку буде надходити певна грошова сума, яка вказана в договорі.

Депозити спеціалізованого виду, які відносяться лише до певних верств громадян.

Чи є сенс створювати власний депозитний рахунок в банку?

Ясна річ, депозит – можливість надійно вкласти свої кровно зароблені кошти. Якщо ви хочете відкладати гроші – не баріться, адже депозитний рахунок в цьому неабияк допоможе. Потрібно просто з ретельністю враховувати всі плюси і мінуси, і обирати правильний банк.

 


Читайте:


Хроника событий:

Кафельников: «Бердыха не стоит считать фаворитом в матч

News image

Шансы россиянина Михаила Южного пробиться в полуфинал Открытого чемпионата Франции по теннису - 50 на 50, считает Евге...

Авторизация