Skip to content

Большой теннис

Главная - Новости - Рівень протекції процентних ставок депозитів у банках


Рівень протекції процентних ставок депозитів у банках
Новости - Новости спорта
07.08.2020 12:10
ставки по депозитах в банкахДуже часто жителі України цікавляться поняттям банківської таємниці. Оскільки банківським установам постійно потрапляє в руки індивідуальна інформація про конкретний клієнта. Які дані мають право банківські установи надавати третім особам і які саме труднощі можуть виникнути для користувача послуг банку. До того ж, настільки ж важливо, яке покарання буде винесено винуватцю розголошення персональних даних. Практично будь-якому клієнту важливо знати, що підпадає під формулювання банківської таємниці процентних ставок депозитів у банках.

Які особливості приховує поняття банківської таємниці

Закон України «Про банки» говорить про банківську таємницю, як про форму захисту інформації клієнта, щодо його фінансових справ, а також сфери його діяльності. Тонкощі даних бази Універсал банк або іншої фінансової установи настільки ж сильно вимагають захисту від витоку інформації. Такого роду інформація стає відомою фінансовій установі в ході оформлення та обслуговування конкретного клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам під час надання послуг самим установою.

Банк змушений захищати викладені нижче дані:

  1. Всі дані по звітності щодо окремого банку. Винятком можуть бути дані, які підлягають оприлюдненню;
  2. Паролі та фрази для індивідуальної ідентифікації;
  3. Інформація про комерційну діяльність клієнта. Сюди відносяться будь-які патенти, проектні роботи і практично всі дані про розроблені винаходи;
  4. Інформацію про будь-яких рахунках, навіть кореспондентських;
  5. Стан грошового рахунку кожного клієнта;
  6. Система охорони клієнта і самої фінансової установи;
  7. Дані про сферу роботи конкретного клієнта, а також його організаційну структуру;
  8. Послуги банку, пророблені для або за дорученням клієнта, а також виконані ним угоди.

Банк Universal Bank досліджує банківського ринку не перший рік. Великий досвід роботи з величезними масивами інформації і їх аналізом дозволяє побачити насичену картину пропозицій фінансового характеру. В українському рейтингу фінансових установ банк стоїть на перших позиціях, що свідчить про правильний вибір.

Документ про збереження банківської таємниці виступає обов'язковим до підписання в процесі оформлення нового співробітника Universal Bank на посаду. При розголошенні особистої інформації клієнтів, ступінь покарання безпосередньо залежить від важливості конкретної інформації. У будь-якому випадку, індивідуальна інформація в Universal Bank знаходиться під захистом банківської таємниці.

 


Читайте:


Хроника событий:

Корпоратив в Киеве или Днепре: стоит ли заказывать Мафи

Многим знакомая игра в Мафию сегодня остается одной из самых популярных в мире. Но не все до конца осознают ее силы. Как...

Авторизация