Skip to content

Большой теннис

Главная - Новости - Депозити в банках України(Universal Bank): що потрібно пам’ятати?


Депозити в банках України(Universal Bank): що потрібно пам’ятати?
Новости - Новости спорта
06.07.2021 13:01
депозити в банках УкраїниБанківський депозитний внесок вже давно став досить традиційним фінансовим інструментом в нашому житті. Крім того, що існує кілька базових типів депозитних внесків, кожен з них має свої переваги. В той же час, банки можуть додавати унікальні власні переваги до деяких з них. Де знайти підходящі умови, щоб обрати банк для відкриття депозиту в банках України? Нижче ми постараємося трохи розкрутити дану тему.

Основні типи депозитних внесків в Україні

Депозит до запитання не має конкретного терміну та може повернутися на вимогу клієнта.

Строковий депозит передбачає зберігання внеску на певний період та виплату за процентною ставкою. Коли період буде завершений, клієнт може забрати свої заощадження в повному обсязі.

Депозити фізичних осіб: що варто знати?

Основні види доступних сьогодні депозитних внесків:

  1. Якщо є потреба берегти на рахунку внески не лише в національній валюті, але й іноземній максимально доречним буде валютний депозит. У разі падіння курсу гривні даний вид внеску передбачає надійне зберігання активів клієнта.
  2. Перекидати внесок між валютами теж можливо і саме для цієї мети існує депозит мультивалютного характеру.
  3. Для банківських вкладників, які бажають отримувати регулярні нарахування не лише за фіксованою процентною ставкою, але й за зміною ціни дорогоцінних металів на світових ринках, максимально доречним буде депозит металевого характеру.
  4. Ощадний депозитний вклад був розроблений спеціально для тих, кому достатньо мінімум умов і не дуже висока відсоткова ставка. Досить часто банки проводять капіталізацію внесків, що свідчить про нарахування відсотків до основної суми внеску. Сума коштів додається на рахунок при наступному надходженні ставки відсотків.
  5. Якщо метою є елементарний збір коштів для певної мети, тоді вам підійде накопичувальний депозит. Як показує практика, такі види депозитів пропонуються в рамках якихось програм, таких як житлові чи автомобільні. Такий вклад регулярно повинен поповнюватися.
  6. Розрахункові депозити — у рамках договору з даного виду депозиту передбачається регулярна виплата певної суми за відсотками, до прикладу, на пластикову картку або вирахування певної грошової суми з залишенням обов’язкової мінімальної суми на рахунку.
  7. Депозити спеціалізованого виду, які стосуються певних верств населення.

Можливість відкриття депозитного рахунку

Роблячи свій вибір на користь депозиту ви маєте змогу зберегти свої тяжко зароблені кошти. Особливо актуально для тих громадян, які хочуть правильно навчитися відкладати копійку. Підбираючи потрібний банк завжди детально вивчайте його надійність та варіанти депозитів, які пропонуються.

 


Читайте:


Хроника событий:

Какие сюрпризы готовит «Кубок Кремля»

News image

Основанный швейцарским бизнесменом Сассоном Какшури, Кубок Кремля – это первый профессиональный турнир международного ур...

Авторизация